Együtt a református közoktatásban

2010. május 03., címkék: konferencia, református oktatás, Hírek, egységes református pedagógiai szakszolgálat (erpsz)

Református közoktatási intézmények találkozója lesz május 7-én, pénteken  Budapesten. A konferencia témája: Magatartási, tanulási nehézségekkel, illetve zavarokkal élő és sajátos nevelési igényű gyermekek a református közoktatásban.

Mit tehet az ember az emberért?

2010. április 24., címkék: kiskunhalas, Háttér, jubileum, egységes református pedagógiai szakszolgálat (erpsz)

„A hivatás nem más, mint a világ éhségének, betöltésre vágyó szükségének, s a bennünk lévő belső örömnek a találkozása” – e szavakkal köszöntötte fennállásának 10. évfordulója alkalmából az Egységes Református Pedagógiai Szakszolgálat és társintézményei áldásos és kivételes munkáját Édes Árpád, a Kiskunhalasi Református Egyházközség lelkipásztora.